WYNAJĘTE - [Wrocław] ul. Słowiańska 4, 2 pokoje

Cena: 1 800 zł + media (prąd oraz gaz)

Ilość pokoi/osób: 2 (3-4 osoby)

Kaucja: 1 miesięczna

Adres: ul. Słowiańska 4, Wrocław

Komunikacja miejska: tramwaje 0L, 0P, 1, 3, 7, 8, 10

Uczelnie w pobliżu: Politechnika Wrocławska

 

Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Słowiańskiej 4. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi, osobnego WC, prysznica oraz kuchni. Mieszkanie jest po remoncie i jest umeblowane. Nowa kuchnia oraz nowy sprzęt AGD (pralka, lodówka, piekarnik, kuchenka). Kuchenka oraz ciepła woda zasilane gazem, natomiast ogrzewanie elektryczne (koszt ok 150-300 zł). Mieszkanie przeznaczone jest dla 3 - 4 osób (studentów lub osób pracujących). W tej chwili w większym pokoju znajdują się 3 łóżka. Możliwość usunięcia jednego jeśli będzie takie zapotrzebowanie. Czynsz 1800 zł plus media (prąd oraz gaz).

 

Nie pobieramy żadnej prowizji. Wynajem bezpośrednio od właściciela. 

 

Możliwy podnajem - jeżeli dopiero zaczynasz interesować się nieruchomościami, to właściciel tego mieszkania wyraża zgodę na podnajem tej nieruchomości. Nieruchomość dodatkowo nie wymaga od Ciebie żadnych dodatkowych nakładów finansowych (jest świeżo po remoncie). Znajdź wynajmujących, podpisz umowę z właścicielem i zacznij zarabiać już dziś.

 

Zainteresowana/y? Chcesz wynająć?

Skontaktuj się z nami

 

 

 

Posiadasz mieszkanie, które chcesz wynająć lub sprzedać? Świetnie! Skontaktuj się z nami! Jeśli dodatkowo zgadzasz się na podnajem nieruchomości możesz znacząco skrócić czas szukania najmujących. 

 

Chcesz zacząć inwestować w nieruchomości? Nie masz kapitału lub zdolności kredytowej? Napisz do nas, a skontaktujemy Cię z właścicielami nieruchomości, którzy szukają najemców i zgadzają się na podnajem nieruchomości. 

 

Nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami już dziś - kontakt@mbeeiendom.no

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

KONTAKT

MBE Eiendom AS

Org nr 918 031 677

Trondheimsveien 197, 0570 Oslo

​​

kontakt@mbeeiendom.no

  • Black Instagram Icon

© 2018 by MBE Eiendom AS

Wspieramy